Насіння буряка

Хвороби і шкідники буряка
Церкоспороз
Церкоспороз
Фомоз буряка
Фомоз буряка
Пероноспороз
Пероноспороз
Коренеїд буряка
Коренеїд буряка


Читати всі статті про хвороби та шкідників →

Буряк столовий - один з цінних і корисних овочів, який використовується для приготування багатьох страв. Але найголовніше, що буряк нам потрібний для приготування головної страви української кухні, для борщу! Тому вирощують буряк всі і у всіх куточках країни. Інтернет-магазин насіння овочів Агрікс допоможе Вам вибрати найкращий сорт буряка для Ваших найсмачніших борщів і салатів.

В асортименті агро магазину онлайн Агрікс знайдеться буряк округлий, округло-приплюснутий і циліндрични від червоного до темно-бордового кольору від перевірених голландських, японських, американських і українських виробників.

На які характеристики варто звернути увагу при купівлі насіння буряка?

По-перше, визначтеся, потрібен буряк влітку чи для зберігання. Якщо Ви хочете отримувати плоди вже влітку, тоді слід вибрати ранні сорти або гібриди буряка, а якщо ж Вам потрібний буряк для тривалого зберігання, тоді вибирайте середньопізні або пізні сорти.

Також звертають увагу на якість шкірки буряка, при механічному збиранні та сортуванні чи не дряпається вона. Від цього залежить товарний вигляд продукції і якість зберігання. До речі буряк збирають раніше, ніж моркву, тому що коренеплоди буряка виступають над поверхнею грунту і легко пошкоджуються морозами. Вважається, що стандартна величина коренеплоду буряку для збирання повинна бути 5-10 см в діаметрі (перший клас якості) або до 14 см (другий клас). Довжина черешків після збирання повинна бути не більше 2 см. Перерослі коренеплоди буряка втрачають товарність і гірше зберігаються, тому бадилля необхідно скошувати.

Ще вибір фермерів падає на сорти і гібриди буряка, у яких область кріплення гички до коренеплоду поменше. Це впливає і на якість збирання, на зберігання і товарний вигляд.

Краще насіння буряка

У нашому інтернет-магазині представлене насіння буряка популярних сортів, що володіють наступними перевагами:

Буряк Водан (Bejo) - ранній, дуже родючий вид, придатний для вирощування навесні і восени. Плоди з тонкою шкіркою відрізняються високою якістю і соковитою, ніжною м'якоттю. Смак вважається хорошим незважаючи на більш низький вміст цукру. Увага: сприйнятливий до інфекції.

Буряк Боро (Bejo) - насіння столового буряка високоврожайного гібрида.

Буряк Пабло (Bejo) - середньостиглий, призначений для тривалого зберігання, переробки і вживання в свіжому вигляді. Дає відмінний урожай. Плід однорідний, шкірка гладка. Стійкий до стрілкування.

Буряк Бікорес (Hortus) - пізньостиглий, що дає високий врожай. Може застосовуватися в свіжому вигляді, довго зберігається. Плоди округлої форми.

Буряк Нобол (Clause) - ранній сорт, що відрізняється плодами високої якості. За рахунок потужної кореневої системи і листового апарату добре переносить спеку і посуху. Популярний завдяки високим товарним якостям. Стійкий до стрілкування.

Буряк Зепп (Rijk Zwaan) - переносить різні кліматичні умови, також стійкий до спеки і нестачі вологи, не схильний дострілкування, добре зберігається, зберігаючи товарні якості.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити і купити насіння буряка вибраного сорту з доставкою по Україні.

Особливості вирощування буряка

Ця культура найкраще себе почуває під сонячним світлом, в теплі і з достатнім рівнем вологості. Враховуйте ці умови, вибираючи ділянку. Грунт повинен бути пухким, проникним для води та повітря. Необхідність підживлення добривами залежить від характеру грунту.

Насіння буряка перед посадкою слід проростити, для чого застосовуються різні способи. Висіваючи, залишайте між рядами приблизно 20 см. Занадто не заглиблюватися, щоб не ускладнювати проростання. Оптимальна глибина на легких ґрунтах 3-4 см, на важких - 2-3 см. Якщо засипати зверху сумішшю грунту з перегноєм, це дозволить вберегти від пересихання.

Ця культура досить примхлива і вимагає своєчасної обробки. Потрібно забезпечити ретельний догляд. Не можна допустити появу грунтової кірки. Також потрібно усунути небезпеку, що йде від бур'янів. Вони здатні заглушити рослина. На перших порах воно розвивається дуже повільно, і швидко зростаючому бур'яну нічого не варто задушити паростки. В цей період необхідна досить часта прополка. Боротися з бур'яном допомагає і розчин натрієвої селітри. Їм обприскують паростки, які отримують таким чином ще й необхідну підживлення. На 1 м2 використовують 1л води, в якому розчиняють 2-3 м селітри. Прополка проводиться після обприскування.

Також рослина потребує вологи, для чого організовується регулярний полив. А для оптимального газообміну і проходу рідин вглиб використовується розпушення грунту (на глибини 4-6 см). Все це входить в нагальні завдання городника. Щоб полегшить боротьбу з бур'янами, після розпушення грунту проведіть обприскування тракторним гасом (40-50 р на 1 м2).

Часті питання про насіння буряка
⚡ Де купити насіння буряка?
Ознайомитися з повним списком насіння буряка, їх характеристиками і оформити замовлення Ви можете на нашому сайті або по телефону за допомогою менеджера. Насіння буряка столового надішлемо за вказаною Вами адресою як поштою, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом в будь-яку точку України.
⚡ Яке насіння буряка найпопулярніше у 2021 році?
⚡ Скільки коштує насіння буряка?
12  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникBejo ФасовкаМіні упаковка 3 г
15  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникBejo ФасовкаМіні упаковка 3 г
21  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникBejo ФасовкаМіні упаковка 3 г
Акція
456  грн 410  грн
Середня вагадо 300 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаПроф упаковка 25 000 шт
22  грн
Середня вагадо 300 г ФормаЦиліндрична Країна виробникГолландія ВиробникBejo ФасовкаМіні упаковка 3 г
Акція
32  грн 29  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла ВиробникКоуел ФасовкаПроф упаковка 50 г
12  грн
Середня вагадо 300 г ФормаОкругла Країна виробникФранція ВиробникClause ФасовкаМіні упаковка 5 г
15  грн
Середня вагадо 300 г ФормаЦиліндрична Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаМіні упаковка 3 г
Акція
32  грн 29  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникІталія ВиробникКоуел ФасовкаПроф упаковка 50 г
Акція
588  грн 529  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаПроф упаковка 25 000 шт
Зв'яжіться з нами щодо ціни
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаМіні упаковка 3 г
Зв'яжіться з нами щодо ціни
Середня вагадо 300 г ФормаЦиліндрична Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаМіні упаковка 3 г
17  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаМіні упаковка 3 г
Акція
404  грн 364  грн
Середня вагадо 250 г ФормаОкругла Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаПроф упаковка 500 г
Акція
1 486  грн 1 337  грн
Середня вагадо 300 г ФормаОкругла Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаПроф упаковка 50 000 шт
Показати ще 15 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук