Насіння анемони

Анемона - квітка з ніжними, тендітними, тріпотливими від найменшого дотику вітерцю пелюстками. Рослина невеликого зростання має дуже промовисту назву. Анемона - це "дочка вітрів". Вона належить до сімейства Лютикових і має другу назву "анемона". Завдяки привабливому зовнішньому вигляду рослини і його невибагливості у догляді насіння анемони часто набувають для прикраси своїх ділянок.

У природі вона зустрічається в місцях з помірним кліматом, на рівнинах і в гірській місцевості. Всього існує близько 160 видів, які відрізняються за зовнішнім виглядом, часу цвітіння і іншим критеріям. Є класифікація, яка розділяє даний рослини на наступні види:

  • анемона дібровна, яка виростає кущем до 30 см;
  • махрова лютічная анемона з висотою до 25 см і невибагливим характером;
  • анемона ніжна, яка виростає до 5-10 см.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити насіння квітів анемони за найпривабливішими цінами.

Особливості вирощування анемони

Якщо забезпечити правильний режим вологості, складнощів при вирощуванні анемони взагалі не виникне. Ретельним повинен бути полив під час нарощування зеленої маси. І тут потрібно чітко знати міру. Не можна допускати ні надлишок, ні недолік вологи. У першому випадку коріння наражаються на небезпеку загнивання. У другому - будуть втрати в зростанні і знизиться якість цвітіння.

Щоб нормалізувати рівень вологості, обирайте для посадки дреновану ділянку на піднесеності і мульчируйте грунт навколо посаджених рослин.

При вегетації, в весняний період, поливайте раз в тиждень. При помірній літній спеці можна не поливати. Додаткова волога знадобиться тільки при річному цвітінні корончатой ​​анемони. У спеку і посуху поливайте вранці або ввечері щодня.

При цвітінні грунт слід удобрювати органікою (не використовувати гній). Для осінньої підгодівлі використовуються комплексні підгодівлі.

Необхідно розпушувати грунт і виробляти акуратну прополку для видалення бур'янів. Бур'яни видаляйте обережно, сапку використовувати не можна через дуже ніжні корені анемони.

Якщо поставити поруч з висадженої анемони ємність з хлорованою водою, вони будуть захищені від слимаків.

Як виростити анемону з насіння

Потрібно знати, що збір насіння анемона досить складний. Робити це потрібно, коли квітка вже підсохла. Збираються мініатюрні пухнасті грудочки насіння.

Схожість у них досить невисока. Для її підвищення виконується стратифікація (витримування при низькій температурі). З цією метою насіння анемона розсідаються в ящики з пухким грунтом і закопуються в саду. При цьому їх слід прикрити гілками. Так потрібно робити протягом двох місяців. Насіння, піддані таким чином природному охолодженню, розсідаються на підготовлену ділянку при настанні весни. Стратифікація може проводитися і всередині приміщення, але це дуже клопіткий процес.

При внесенні підгодівлі потрібно бути обережним - занадто велика кількість може уповільнити терміни цвітіння. Також це трапляється, якщо насіння не стратифіковані.

Купити насіння анемони в інтернет-магазині Агрікс

У нашому магазині ви можете вибрати і купити насіння анемони наступних видів:

  • гібрид Гармонія F1:
  • перлова;
  • біла;
  • рожева;
  • Скарлет.
  • Виробник - компанія Sakata (Японія).

Щоб замовити, заповніть нескладну форму, і ми самі зателефонуємо для підтвердження деталей. Замовлені товари розсилаємо по містах і населених пунктах України Новою поштою або Укрпоштою (на вибір клієнта). У Києві можливий самовивіз. Зверніть увагу: мінімальна сума покупки - 200 грн. Форма оплати також вибирається покупцем. Купуйте якісний насіннєвий матеріал у надійних постачальників. Звертайтеся до нас!

180  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаСередня упаковка 50 шт
180  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаСередня упаковка 50 шт
180  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаСередня упаковка 50 шт
180  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникSakata ФасовкаСередня упаковка 50 шт
Відгуки
Написати відгук