Насіння часнику

Посівний часник надходить у продаж в трьох формах:

 • воздушки (бульбочки) - збирають з повітряної коробочки, що утворюється на верхівці рослин;
 • однозубка (севок) - виростає з воздушки в перший рік вегетації;
 • зубок - отримують з разлущенной цибулини.

В інтернет-магазині «Агрікс» представлений чеснок однозубка, вирощування якого має кілька переваг:

 • ідеально вкорінюється;
 • НЕ вимерзає взимку;
 • стійка до шкідників і захворювань;
 • дає великі цибулини;
 • не потрібно разлущівать цибулину.

Озимий посівний часник

Перед тим як садити сіянку часник, бажано впорядкувати цибулини, розділивши їх на 3 фракції: дрібні (менше сантиметра), середні (1-1,4 сантиметра) і великі (понад 1,4 сантиметра). Потім посадковий часник обробляють фунгіцидами (знищують збудників хвороб) і мікроелементами (підвищують захисні сили рослини, забезпечують поживними речовинами). Щоб позбутися від нематод, сєвок піддають газації сірчистим газом.

Ділянка для грядки повинна мати поживну і пухкий грунт з лужною або нейтральною реакцією. До посадці приступають в жовтні-листопаді (коли середньодобова температура опуститься до 5-7 ° С), щоб рослини мали достатньо часу для нарощування кореневої системи, але не встигли прорости. Грунт готують на 2-3 тижні раніше: орють, підгодовують мінеральними добривами. Можна внести перегній, але в невеликій кількості, щоб уникнути випрівання цибулин.

На легких ґрунтах часник сєвок закладають в грунт на 8-9 сантиметрів, а на суглинку - на 6-7. Грядку вкривають соломою або опалим листям.

Першу підгодівлю (аміачну селітру і суперфосфат) вносять через місяць після появи сходів, дві наступних (калійно-фосфорні) - з інтервалом в 2 тижні. У спекотну погоду рослини потребують поливу.

Часник севок в інтернет-магазині Агрікс

У нас ви можете купити сєвок часнику сортів Ірен і Дюшес.

Часник Ірен

Це новий ранньостиглий сорт (зареєстрований в 2018 році), створений українськими селекціонерами. Він характеризується підвищеною стійкістю до хвороб (особливо тим, що поширені на території України), тривалим зберіганням (8-12 місяців), великим розміром (перевершує відомі французькі сорти на 10-20%). Рослини не стрілкуються навіть при затяжній холодній весні.

Покривні луски білі з рожевим відтінком. Одна цибулина містить 4-7 великих зубки, що володіють насиченим в міру гострим смаком. З одного гектара можна зібрати 20-22 тонни часнику. Урожай дозріває через 90 днів (в кінці травня-початку червня).

Часник Дюшес

Новий ранньостиглий сорт, один з лідерів української селекції. Відрізняється дуже високою врожайністю (40-60 тонн з гектара), тривалим зберіганням (до 10 місяців), підвищеною стійкістю до морозів, посухи та хвороб.

Головки круглі, злегка приплюснуті. Шкірочка біла з пурпуровими і фіолетовими прожилками. Одна головка дає 5-6 великих зубчики загальною вагою 50-60 грам. Володіє стійким часниковим ароматом і вираженим пряним смаком (9-10 балів за шкалою пекучості). Урожай дозріває через 60-80 днів.

Купити часник сєвок в Києві з доставкою по Україні

Ми пропонуємо тільки якісний сертифікований посадковий матеріал, який відповідає заявленим сортам і дає стабільно високий урожай. Для постійних клієнтів діють знижки.

Замовити часник на посадку можна декількома способами:

 1. додавши товар у кошик;
 2. зателефонувавши за вказаними телефонами;
 3. написавши листа на електронну пошту;
 4. заповнивши форму зворотного зв'язку.

Доставка здійснюється по всій Україні Новою поштою і Укрпоштою. Є можливість самовивозу з Києва.

Акція
389  грн 350  грн
Країна виробникГолландія ВиробникTriumfus Onion Products ФасовкаПроф упаковка 2 кг
Акція
389  грн 350  грн
Країна виробникГолландія ВиробникTriumfus Onion Products ФасовкаПроф упаковка 2 кг
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук