Насіння евкаліпта

Насіння евкаліпта зазвичай купують для домашнього культивування. Ця рослина служить незвичайною прикрасою інтер'єру. Зростає вона довго, залишаючись невисокою. Така компактність при оригінальній красі є значним плюсом. Декоративний вид евкаліптових листочків здатний органічно доповнити красу різних квіткових композицій. Гладенькі листя покриті восковим шаром. Представники цієї культури мають яскравий аромат.

Якщо купити насіння евкаліпта відомого виробника і у надійного постачальника, можна чекати гарної схожості при нескладному догляді.

  • Наповніть почвосумішшю з узятих в рівних пропорціях піску і грунту контейнер. Зволожте субстрат і розкладіть на поверхні проф насіння квітів. Злегка притисніть їх, накрийте склом і поставте в добре освітлене місце. Температура - 18 ° С. Поливайте помірно. Через тиждень-два підуть сходи.
  • При пікіруванні пересадите сіянці в горщики глибиною 15 см і помістіть їх на підвіконня. Взимку забезпечте помірний полив, в решту часу він повинен бути рясним. Евкаліпт дуже стійкий до хвороб і шкідників.

Замовити вибрані позиції ви можете прямо на сайті або в телефонному режимі. Замовлені товари висилаємо Новою поштою або Укрпоштою. У Києві можна забрати зі складу.

194  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук