Агротовари

Для отримання хорошого врожаю необхідні супутні агротоваров, які суттєво полегшують догляд за рослинами. Грамотна організація роботи яка включає закупівлю насіння, торф субстрат Klasmann для касет, агроволокно Agreen, Growtex касети для розсади Agreen, і інші агротовари.

Універсальне агроволокно

Щоб поліпшити свої врожаї без збільшення трудових витрат можна використовувати нетканий матеріал спанбонд, який легко підлаштовується під відповідний клімат. В якості такого матеріалу широко використовують агроволокно (спанбонд) - матеріал відмінно утримує тепло і в той же час не допускає застою повітря. Також підтримує відповідний рівень вологості і температуру поверхні грунту.

Агроволокно в Європі використовують ще з початку 90-х років, так як в одному матеріалі вдало поєдналися безліч позитивних якостей. Крізь структуру волокна проникають сонячні промені і повітря, волога тому рослини розвиваються і зростають в комфортних умовах. Способи використання агроволокна багатогранні - створений під ним мікроклімат підходить і квітам, і плодовим деревам, і овочевим культурам.

Щільність агроволокна - це важливий параметр, за яким і варто вибирати матеріал в залежності від потреб і цілей використання. < /h3>

Найбільш тонким вважається агроволокно 17, 19 і 23 г /кв. м, воно може вберегти рослини від невеликих заморозків, а щільність 30 і 42 г /кв. м відмінно захищає грядки від вітру, опадів у вигляді граду і морозу до 7 градусів. Найщільнішою вважається маса 60 г /кв. м - таке агроволокно рекомендують для використання в вітряних місцевостях, також воно буде служити два - три сезони. За допомогою агроволокна можна робити ковпаки, мішки або просто слати горизонтально. Агроволокно дає можливість утеплювати оголену частину дерев і чагарників на весь зимовий період. Однорічні ж рослини після засівання самі піднімають штучне волокно, яке можна використовувати до моменту збирання плодів.

Агроволокно Agreen і Growtex, яке представлено в нашому інтернет-магазині, відрізняється високою якістю, так як в його виготовленні задіяні першокласні матеріали і сучасне обладнання. Продукт став альтернативним рішенням на заміну поліетилену з розширеними універсальними можливостями. Чорне волокно рекомендують використовувати для мульчування, так як його призначення це приглушення росту бур'янів і збереження чистоти грунту, під чорним мульчирующим агроволокном не утворюється цвіль і гниль. Біле агроволокно використовують для тимчасових укриттів з дуговими каркасами і без них.

Купуйте касети для розсади, агроволокно, спанбонд, субстрат для розсади оптом і в роздріб на вигідних умовах за доступною ціною в інтернет магазині «Agriks». Відправимо агротовари за вказаною Вами адресою як поштою, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом по всій Україні.

525  грн
Препаративна форматорф'яний субстрат Країна виробникНімеччина ВиробникKlasmann
567  грн
Препаративна форматорф'яний субстрат Країна виробникНімеччина ВиробникKlasmann
551  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,6 м Довжина100 м
401  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,6 м Довжина100 м
525  грн
Країна виробникНімеччина ВиробникKlasmann
662  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,07 Довжина100 м
Показати ще 15 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук