Насіння агератума

Агератум - багаторічна трав'яниста рослина сімейства айстрових. Стебла численні, гіллясті, можуть бути як прямостоячими так і припіднятими. Квітки дрібні, вузкотрубчасті, запашні. Рослина цвіте рясно з червня до перших заморозків. Агератум посухостійка і светлолюбива рослина.

Як виростити агератум?

Насіння агератума висівають в кінці березня-початку квітня в касети, ящики або горщики в легхкий субстрат на глибину 0,2-0, 5 см. При своєчасному поливі і догляді сходи зазвичай виходять на 10-14-й день після посіву. Розсаду агератума бажано перепікіровати двічі в міру підростання. Перед висадкою у відкритий грунт, за 2 тижні розсаду необхідно "загартувати" на відкритому повітрі при температурі не нижче 5-7 °С. Подкормку і полив агератума потрібно робити помірно уникаючи підгодівлі свіжим гноєм.

Де купити насіння агератума в Києві та Україні?

Більш докладно ознайомитися з усіма сортами агератума, їх характеристиками і оформити замовлення Ви можете на нашому сайті або по телефону за допомогою менеджера. Посилки відправляємо за вказаною Вами адресою як поштою, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом по всій Україні.

Купуйте насіння агератума оптом і в роздріб на вигідних умовах, в інтернет магазині насіння квітів «Agriks».

130  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникKitano Seeds ФасовкаПроф упаковка 250 шт