Насіння дельфініума

Дельфініум належить до сімейства Лютикових. Квітка має високе стебло, що досягає 2 метрів у висоту. На ньому розташовуються суцвіття з численних квіточок, кожен з яких складається з 5 забарвлених чашолистків, верхній з яких оснащений шпорцем. Рослина також називається шпорник, лицарська шпора, живокіст.

Що необхідно знати при виборі насіння дельфініума?

Щоб виростити цю квітку, потрібно, по-перше, купити якісне насіння квітів, по-друге, мати достатній досвід. Дельфініум - не для новачків.

Насіння сіють у ящики для розсади, коли підуть паростки - прорідити, а через кілька тижнів можна висаджувати у відкритий грунт, краще це робити в травні.

Ділянка для посадки повинна бути дренованою, добре захищеною від вітру, до обіду бути під відкритим сонцем.

Після посадки потрібно присипати насіння шаром торфу, перегною або іншою мульчею. На одному місці дельфініум може рости до 5-6 років, потім потрібна пересадка.

Купити насіння дельфініума в Україні

Більш докладно ознайомитися з усіма сортами дельфиниума, їх характеристиками і оформити замовлення Ви можете на нашому сайті або за телефоном за допомогою менеджера. Посилки відправляємо за вказаною Вами адресою як поштою, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом по всій Україні.

Купуйте насіння дельфініума оптом і в роздріб на вигідних умовах, в інтернет магазині насіння квітів Agriks ™. 

 

 

 

132  грн
Країна виробникНімеччина ВиробникBenary ФасовкаПроф упаковка 100 шт