Гарантії

Інтернет-магазин agriks.com.ua - це гарантія якості вашого насіння, тому ми завжди прагнемо відповідати високим європейським стандартам. Вже більше 10 років ми ретельно працюємо над якістю наших продуктів і є одним з перших інтернет-магазинів насіння в Україні, хто запровадив ретельний контроль якості на всіх етапах роботи.

Ми бажаємо, щоб наші клієнти були задоволені, і поверталися до нас знову і знову. Наш магазин працює тільки з перевіреними світовими постачальниками. Імовірність отримати неякісний товар близька до нуля, але якщо виникла ситуація, коли Ви бажаєте повернути продукцію придбану у нас, будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами повернення.

Причини повернення продукції

Ми дотримуємося норм законодавства, тому повернення або обмін купленого покупцем товару можливий згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-XII з причин зазначених нижче:

Якщо товар не відповідає заявленому виробником якості

Для того, щоб можна було розглянути питання про обмін або повернення товару необхідно, щоб були виконані наступні умови:

  • дотримані всі умови отримання товару з розділу «Оплата і доставка».
  • збережені сам товар, заводська оригінальна упаковка від товару, всі супровідні документи, чеки про оплату;
  • на електронну пошту [email protected] відправлені претензії до якості товару, в якій були зазначені: номер замовлення, контактні дані клієнта (ПІБ, телефон), докладний опис проблеми, фото товару (кілька штук, брак крупним планом), серійні номера з упаковки, а також сканкопію Акту про огляд, оформленого на відділенні Нової Пошти (при недостачі і / або псування товару)

Якщо товар повністю відповідає всім вимогам, але з якоїсь причини не влаштовує покупця.

Ми усвідомлюємо особливості віддаленої продажу і доставки і зобов'язуємося повернути гроші або обміняти товар, або залишити суму в рахунок майбутніх замовлень при дотриманні наступних умов:

  1. звернення з претензією надійшло не пізніше 14 днів з дня доставки товару покупцеві;
  2. товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську оригінальну упаковку, пломби і документи;
  3. товар повернутий тим же способом, що і було отримано, з супровідними документами, без пошкоджень;
  4. НАСІННЯ, товар з позначкою «НА ЗАМОВЛЕННЯ» поверненню та обміну не підлягають;
  5. вартість доставки товару назад в інтернет-магазин оплачує клієнт;
  6. відшкодовується тільки вартість товару (без витрат на пересилку, комісій та ін.)

Грошові кошти за повернутий товар перераховуються клієнту на картковий рахунок або поштовим переказом в термін до 14 календарних днів з моменту отримання товару інтернет-магазином.

При будь-якому з двох варіантів спочатку обов'язково зв'яжіться з Контакт-центром інтернет-магазину Agriks.

Додаткові гарантії:

УВАГА! Якщо у вас є питання по правильній роботі з насінням, будь ласка, напишіть нам на наш е-мейл [email protected] або отримаєте безкоштовну консультацію на сайті.

Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальність за аномальні погодні явища у Вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуху та інші несприятливі для рослин і насіння погодні явища).

В окремих випадках наша Служба підтримки може запитати додаткову інформацію для кращого розуміння ситуації, що буде впливати на рішення про компенсацію.

У будь-якому випадку, наша мета - йти на зустріч всім нашим клієнтам, щоб ви були задоволені якістю нашого обслуговування.