Насіння скабіози

Насіння скабіози найбільше підходять для власників ділянок в регіонах з помірним кліматом. Це середня кліматична зона. Саме тут створюються оптимальні умови для вирощування цієї ніжно квітучої рослини. Забарвлення пелюсток може бути синім або пастельно-бузковим. Виростають до 1 м. Стебла можуть бути прямостоячими або розгалуженими - це залежить від сорту. Всього існує більше 100 сортів і різновидів цієї рослини.

Як вирощувати скабіозу

Рішення купити насіння скабіози може бути обумовлено невибагливістю квітки і відсутністю особливих вимог при догляді за ним. Це прекрасний вихід для власників дач, які відвідують її не часто. Стійкість до посухи дозволяє обходитися без регулярного поливу, а здатність добре переносити заморозки позбавляє від необхідності створювати надійне укриття.

Для посіву вибирається відкрита ділянка з вільним доступом сонячних променів. Що стосується грунту, то він повинен бути лужним або нейтральним. Найкраще ця культура росте на вапняних, багатих поживними речовинами грунтах.

Ділянка повинна бути правильно дренована, щоб уникнути надлишку вологи - це негативний фактор для скабіози. Недолік же води їй не страшний.

Грунт, на якому проростають насіння, періодично рихлять, видаляють бур'яни, скабіозу потрібно вчасно пересаджувати. До нечастих пересадки рослина відноситься толерантно.

Для поліпшення росту і більш активного розвитку треба робити підгодівлю добривами. Але робити це слід вже після повноцінного розвитку кореневої системи. Використовуйте водорозчинні добрива, розводьте їх у воді і додайте в рідкому вигляді.

Замовити насіння скабіози

Замовити і купити потрібний товар ви можете в інтернет-магазині насіння Agriks. Продаємо якісну продукцію відомих світових компаній з США, Нідерландів, Японії, Німеччини та інших країн. Оцініть, наскільки різноманітний каталог насіння квітів в нашому магазині.

Замовте обрані позиції прямо на сайті, заповнивши просту форму. Можна оформити замовлення в телефонному режимі або написавши нам на електронну пошту.

Реалізуємо насіння квітів в профупаковці, що створює додаткові переваги для покупців і є гарантією їх якості. Доставляємо по Україні Новою поштою і Укрпоштою. Мінімальна сума замовлення - 200 грн. Якщо потрібні консультації, просто зв'яжіться з нами по телефону. Звертайтеся до нас!
131  грн
Країна виробникСША ВиробникPan Аmerican ФасовкаПроф упаковка 100 шт
131  грн
Країна виробникСША ВиробникPan Аmerican ФасовкаПроф упаковка 100 шт
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук