Інсектициди

Інсектициди - це хімічні засоби, що вбивають комах, їх яйця і личинки.

Принцип класифікації інсектицидів:

  • за хімічним складом (хімічна класифікація);
  • способом проникнення, характером і механізмом дії;
  • по об'єктах застосування: від колорадського жука, попелиці, комарів, мошок, трипсів, борошнистого червеця і інших шкідників (виробнича класифікація) .

Дані препарати забезпечують надійний захист рослин, що гарантує збір щедрого врожаю. Інсектициди можуть надавати як системну так і контактну або ж системно-контактну дію - листя і стебло культури швидко поглинають препарат, що призводить до загибелі мігруючих шкідників. Можуть надають ефект на певні групи комах-шкідників, а також на шкідників в певній стадії їх розвитку (яйця, личинка, імаго).

Як вибрати інсектицид

По-справжньому якісні інсектициди можна купити в інтернет-магазині Agriks. Для Вашої зручності дані препарати можна вибирати за такими критеріями:

  • Діюча речовина: абамектін, альфа-циперметрин, ауксини, ацетаміприд, бета-циперметрин, бета-цифлутрин, біфентрин, бупрофезін, гексітіазокс, гібереліни, Гумати, дельтаметрин, диметоат, діфлубензурон, есфенвалерат, імідаклоприд, інсектицид, клотіанідін, клофентезін, люфенурон, лямбда -цігалотрін, мікроелементи в хелатній формі, неонікотиноїди, новалурон, пірідабен, піріміфос-метил, піріпроксіфен, пропаргіл, спіродіклофен, спіротетрамат, тау-флувалінат, тефлутрін, тіаклоприд, тіаметоксам, фенітротіон, феноксикарб, фенпіроксімат, флубендіамід, фосфід алюмінію, хлорантраніліпрол, хлорпирифос , циперметрин, емамектін бензоат, бурштинова кислота.
  • Фасовка. Так як інсектициди можуть бути в сухому і рідкому вигляді, то і варіантів фасок два види: на вагу і в обсязі. Місткість в упаковці сухих препаратів буває від 1 г (мінімальна) і до 20 кг. У вигляді рідини - мінімальна упаковка від 2 мл і максимально до 20 л.

Спосіб дії:

  1. Контактні - це інсектициди, які вбивають комахи потрапляючи в організм через їх поверхню тіла. Такі препарати захищають тільки оброблені ділянки рослин. На ефективність контактних засобів впливають опади, високі температури, прямі сонячні промені.
  2. Системні - це інсектициди, які поглинаються рослиною через коріння і листя, поширюючись по всьому саджанцю за допомогою судинної системи. Оброблене такими засобами рослина стає отруйною для паразитуючих комах. В цьому випадку, комахи гинуть тільки після того як з'їдять наземну або кореневу частину втечі. Захист системних інсектицидів більш тривалий і погодна обстановка не впливає на їх ефективність.
  3. Системно-контактні - це інсектициди, в хімічному складі яких дві діючі речовини, що дозволяє більш ефективно знищувати шкідників.

Крім перерахованих вище характеристик інсектициди можна вибрати ще й по виробниках. Так інтернет-магазин Агрікс співпрацює з такими світовими компаніями: Ukravit (Україна), Adama (Ізраїль), Bayer CropScience AG (Німеччина), Агрохімічні технології (Україна), Arysta LifeScience (Франція), Avgust (Росія), BASF (Німеччина), DuPont (США), Альфа Хімгруп (Україна), Nertus (Угорщина), Nufarm (Австрія), STEFES (Німеччина), Summit Agro (Японія), Syngenta (Голландія), Terra Vita (Україна).

Популярні інсектициди в каталозі інтернет-магазину Арікс

Відповідно до думки наших покупців, найбільш затребуваними інсектицидами є:

Актара (Syngenta) - це системно-контактний інсектицид від голландського виробника, який захищає томати, капусту, солодкий перець, баклажани, а також плодові дерева і чагарники на протязі 21-60 днів. Від цього кошти відмінно гинуть колорадський жук, капустянка, дротянка, личинки хрущів і тля. На ефективність препарату не впливають дощі і високі температури, також він стійкий до змивання і активний при низькій вологості.

Енжіо (Syngenta) - це системно-контактний інсектицид від фірми з Голландії захищає рослини протягом 20 днів від шкідників. Засіб не втрачає своїх якостей при високих і низьких температурах, а також в посушливих умовах.

Фастак (BASF) - це контактно-шлунковий інсектицид від німецького виробника, який застосовується для винищення паразитів. Економічний у використанні засіб відмінно захищає сільськогосподарські культури та лісові насадження. Найбільш дієвий при температурі 10-15 С. Інсектицид стійкий в період дощів.

Проклейм (Syngenta) - це системний інсектицид від виробника з Голландії, який відмінно захищає виноград, яблуні і овочеві культури від гусениць. Загибель комах настає протягом 1-3 днів. Засіб діє в середньому близько 15 днів. Обробку культур потрібно проводити ввечері після заходу сонця. Ефективність не губиться при спеці і під час дощів.

Конфідор (Bayer) - це системно-контактний інсектицид від німецького виробника, який ефективний тривалий період. Практично не змивається дощем засіб можна використовувати в жарку погоду. Після застосування на культурах, шкідники гинуть за лічені хвилини. Препарат призначений для обробки овочевих і плодових культур.

Вертімек (Syngenta) - це кишково-контактний інсектицид від голландської фірми для захисту огірків від павутинного кліща і трипсів, а також захист квіткових культур від павутинного кліща. Забороняється проводити обробку при дуже високій температурі і великої вологості повітря. Крім цього, не можна поливати рослини методом дощування протягом 24 годин після обприскування.

Ампліго (Syngenta) - це контактно-здатний проникати інсектицид від голландської компанії з широким спектром дії. У складі цього засобу дві діючі речовини, що покращує дію препарату. Інсектицид стійкий до ультрафіолетового випромінювання і не змивається дощем через годину після обробки рослин. Препарат ефективний проти гусениць, незалежно від їх віку.

Борей (Avgust) - це системно-контактний інсектицид від російського виробника з тривалим періодом захисту (2-3 тижні). Дуже добре справляється зі шкідниками, що живуть з низу листя. Препарат дуже небезпечний для бджіл. Засіб стійке до інтенсивних сонячних променів та спеки.

Актеллік (Syngenta) - це контактний інсектицид від голландського виробника, який відрізняється тим, що є найбезпечнішим для людини і навколишнього середовища. Препарат відмінно бореться з комахами, які туляться на нижньому боці листків. Так як засіб небезпечне для бджіл і риб, потрібно бути уважним і виключити його попадання у водойми, а також не обробляти рослини під час цвітіння.

Каліпсо (Bayer) - це інсектицид контактної та кишкової дії, від німецької компанії, застосовується в саду і городі. Препарат ефективний проти колорадського жука, яблуневої плодожерки, Оленки волохатої. При дотриманні рекомендованих норм витрати, засіб безпечно для бджіл та джмелів.

Купити інсектициди в Києві і Україні

Більш детально ознайомитись з усіма інсектицидами, їх характеристиками і оформити замовлення Ви можете на нашому сайті або по телефону за допомогою менеджера. Посилки відправляємо за вказаною Вами адресою як поштою, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом по всій Україні.

Купуйте інсектициди оптом і в роздріб на вигідних умовах, в інтернет магазині засобів захисту рослин «Agriks».

(3)
9  грн
Діюча речовинатіаметоксам Препаративна формапорошок що змочується Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаМіні упаковка 1,4 г
(2)
5 959  грн
Діюча речовиналямбда-цигалотрин, імідаклоприд Країна виробникУгорщина ВиробникNertus
(6)
19  грн
Діюча речовинахлорантраніліпрол, лямбда-цигалотрин Препаративна формаконцентрат суспензії Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаМіні упаковка 4 мл
(3)
6 163  грн
Діюча речовинахлорпірифос, циперметрин Препаративна формаконцентрат емульсії Країна виробникУкраїна ВиробникTerra Vita ФасовкаКаністра 20 л
(2)
22  грн
Діюча речовинапіріміфос-метил Препаративна формаконцентрат емульсії Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаМіні упаковка 6 мл
(3)
376  грн
Діюча речовинахлорантраніліпрол Препаративна формаконцентрат суспензії на водній основі Країна виробникСША ВиробникDuPont ФасовкаСередня упаковка 50 мл
(2)
8  грн
Діюча речовинагібереліни, ауксини, неонікотиноїди, лямбда-цигалотрин, мікроелементи в хелатній формі), альфа-циперметрин, гумати, бурштинова кислота Препаративна формаконцентрат суспензії Країна виробникУкраїна ВиробникUkravit ФасовкаМіні упаковка 3 мл
(3)
1 647  грн
Діюча речовинатау-флувалінат Країна виробникІзраїль ВиробникAdama ФасовкаФлакон 1 л
(3)
13  грн
Діюча речовинатіаклоприд Препаративна формаконцентрат суспензії Країна виробникНімеччина ВиробникBayer CropScience AG ФасовкаМіні упаковка 2 мл
(2)
7  грн
Діюча речовинаімідаклоприд Препаративна формаводорозчинний концентрат Країна виробникНімеччина ВиробникBayer CropScience AG ФасовкаМіні упаковка 1 г
(2)
36  грн
Діюча речовинаабамектин Препаративна формаконцентрат емульсії Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаМіні упаковка 10 мл
(3)
15  грн
Діюча речовинатіаметоксам, лямбда-цигалотрин Препаративна формаконцентрат суспензії Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаМіні упаковка 3,6 мл
(3)
1 732  грн
Діюча речовинаклотіанідін Препаративна формавододисперсні гранули Країна виробникФранція ВиробникArysta LifeScience ФасовкаПроф упаковка 250 г
(3)
368  грн
Діюча речовинафосфід алюмінію Препаративна форматаблетки Країна виробникУгорщина ВиробникNertus ФасовкаПроф упаковка 1 кг
(1)
20  грн
Діюча речовинаспіродіклофен Країна виробникНімеччина ВиробникBayer CropScience AG ФасовкаМіні упаковка 5 мл
Показати ще 15 товарів
Відгуки
Написати відгук