Насіння сальпіглосіса

Купівлі насіння сальпіглосіса віддадуть перевагу любителі незвичайних квітів на дачній ділянці. Ця рослина має дуже привабливі якості, завдяки яким стає все популярнішою серед наших садівників: екзотична, ефектна краса квітів, великі бутони і довгі стебла, невибагливість і невимогливість у догляді - ці якості є прекрасним приводом для придбання насіння. Краса квітки просто розкішна. Пелюстки яскравого кольору покриті контрастною, але тонкою сіткою золотистих ліній. Яскравий, вишуканий аромат тільки підсилює і без того високу декоративність квітки. Забарвлення покритих мармуровим візерунком пелюсток може бути різним: кремовим, фіолетовим, блакитним або коричневим. Цвітіння триває з початку літа по середину осені. Квіти досягають 5 см. В діаметрі, мають воронковидну форму, з 5-лопатевим відгином.

Вирощування сальпиглоссис з насіння

У помірному кліматі вирощують однорічний і дворічний сорти рослини. Оптимальний варіант - розсадний спосіб. Якісне насіння сальпіглосісу купують на початку весни. Можна також використовувати зібраний восени матеріал.

Посадка і догляд

Насіння сальпіглосісу висівають в заповнені підготовленим субстратом контейнери на початку березня. Вибирають широкі і неглибокі ємності. Грунт заздалегідь розпушують.

  • Насіння не занурюють всередину, а просто досить рідко розподіляють по поверхні і трохи притискають.
  • Потім контейнер слід накрити прозорою плівкою або склом, залишивши його при t15-20ºC.
  • Щоб захистити сходи від яскравих сонячних променів, на скло можна покласти білий паперовий лист. Так проростання буде швидшим.
  • Слід регулярно знімати плівку для провітрювання і знімати з неї конденсат.
  • Через пару-трійку тижнів з'являться сходи. У цей час потрібно поступово збільшувати час провітрювання, а потім можна зовсім прибрати скло або плівку.
  • Пікірування проводять після появи пари справжніх листків.
  • Потрібно бути готовим до того, що процес приживання буде тривалим - через крихкість коренів.
  • Після початку активного росту саджанців їх прищипують.
  • Полив у весь цей час повинен бути помірним.
  • У відкритий грунт висаджують після того, як мине загроза заморозків.

Купити насіння сальпіглосісу 

Купуйте насіння квітів в інтернет-магазині Agriks. Ми пропонуємо професійні насіння від відомого японського виробника Kitano Seeds. Доставка по Україні здійснюється Укрпоштою або Новою поштою. У Києві можливий самовивіз. Звертайтеся до нас!

100  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникKitano Seeds ФасовкаПроф упаковка 100 шт
100  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникKitano Seeds ФасовкаПроф упаковка 100 шт
100  грн
Країна виробникЯпонія ВиробникKitano Seeds ФасовкаПроф упаковка 100 шт