Насіння люпину

Багато садівники України вважають за краще купити насіння люпину, щоб використовувати їх з декоративною метою - ця квітка часто використовується в композиціях ландшафтних дизайнерів, стає гідною прикрасою приватних ділянок і розкішних присадибних композицій.

Це трав'яниста рослина сімейства бобових, що має безліч різновидів. Вони можуть мати істотні відмінності між собою. Це проявляється в розмірах, часі цвітіння і т.п. Є багаторічні та однорічні види. Деякі "Гібриди Рассела" або "Вовчі боби" (альтернативні назви квітки) здатні переносити посуху. Тому їх можна зустріти навіть в Сахарі.

Люпин дуже просто вирощувати, але при цьому він дуже гарний. Його краса природня, універсальна і підходить під будь-який стиль оформлення - від класичних до сучасних варіантів.

Вирощування люпину з насіння

Насіння люпину можна садити трьома способами:

  • у відкритий грунт під зиму - найпростіший;
  • посів у відкритий грунт ранньою весною;
  • на розсаду - найбільш трудомісткий.

Подзимний спосіб

В кінці жовтня-листопаді насіння люпину розподіляють на глибині 2-2,5 см. На ділянці з добре перекопаним грунтом. Потім грядки мульчують невеликим торф'яним шаром. Це ефективний спосіб, при якому вже після сходу снігу з'являються паростки. А в кінці року вже можна чекати першого цвітіння.

Весняний посів

Місце для посіву в цьому випадку готується з осені, воно двічі глибоко перекопується, при необхідності коригується рН грунту. Насіння квітів висівають відразу після першого снігу. Після появи 3-5 листочків сходи проріджують. Цвітіння при цьому способі варто очікувати тільки в наступному році.

Розсадний метод

Вирощування люпину з насіння таким способом здійснюють після попереднього замочування. Як тільки вони проклюнуться, можна сіяти. Роблять це в квітні-на початку травня. Насіння розподіляють в контейнері з зволоженим універсальним грунтом і покривають тонким шаром грунту.

Далі слід накрити плівкою і залишити при звичайній кімнатній температурі з хорошим освітленням. Пікіровка паросткам люпину не потрібна.

Після появи дружніх сходів зніміть плівку і забезпечте оптимальний полив.

Приблизно через місяць після посадки, при появі 5-6 листочків, потрібно пересаджувати у відкритий грунт. Затягувати не можна, інакше процес пересадки квіти сіянці перенесуть досить важко. Перед висадкою потрібно загартувати рослину.

Посадка і особливості вирощування люпину

Висаджуйте у відкритий грунт акуратно, методом перевалки, зі збереженням земляного кома навколо кореневища. Розподіляйте саджанці на відстані 30-50 см. Один від одного.

Особливий догляд після цього не потрібний. Якщо все проведено правильно, з дотриманням необхідних запобіжних заходів, з обов'язкових заходів потрібен тільки захист в перший рік на відкритому грунті.

До нарощування зеленої маси в достатній кількості потрібно якісно видаляти бур'яни. Після опадів і поливу слід розпушувати грунт.

На наступний рік слід підгодувати грунт калійно-азотними або мінеральними добривами. Для цього використовують ½ повної дози.

Надалі догляд зводиться до мінімальних дій - раз в 4-5 років проводиться омолодження, також слід регулярно підсипати грунт на оголені ділянки кореневої шийки.

Купити насіння люпину в Україні

У нашому інтернет-магазині пропонуються проф насіння люпину відомого німецького виробника Benary. Вибирайте різні кольори: білий, синій, рожевий, червоний, жовтий, різнокольоровий.

Щоб оформити замовлення, можна заповнити просту форму прямо на сайті або зателефонувати нам по телефону. В останньому випадку ви отримаєте вичерпні консультації з будь-яких питань.

169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
169  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 100 шт
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук