Насіння салату

Салат латук - вид однорічних рослин роду Латук сімейства Айстрові, в якому виділяють два різновиди: листовий і качанний.

Ми всі потребуємо постійно вітамінів, незалежно від пори року. А в холодні періоди, коли сезонних овочів з власного городу або свіжої зелені немає, ми відчуваємо брак вітамінів дуже гостро. Але навіть в холодну пору року на вікні або в теплиці можна вирощувати корисну і смачну зелень. І це не так складно, як може здатися на перший погляд. А коли стане знову тепло, різноманітну зелень можна знову посіяти в городі. Ось чому в магазині насіння Агрікс дуже багато купують насіння салату в невеликих маленьких упаковках любителі і дачники.

Ринок салату в Україні завдяки зростаючому попиту розвивається дуже стрімко. Згідно аналітичним виданням ринок листового салату може вирости в 5 разів. До того ж на ринку з'являється велика кількість різних видів салату, і вирощуються вони на великих площах найчастіше біля великих міст. Така специфіка ринку зелені, тому що збут продукції в основному зосереджений в містах. Супермаркет професійного насіння Агрікс пропонує найвідоміші і перевірені гібриди і сорту салату для професійних фермерів в залежності від Ваших переваг.

Які види салату пропонує інтернет-магазин насіння Агрікс:

  • Айсберг - один з найбільш популярних видів качанового салату. Формує округлі, більш-менш щільні качани, які за зовнішнім виглядом схожі на капусту. Вага такого салату близько одного кілограма. Листя хрусткі і щільні, мають ніжний солодкуватий смак і красиве світло-салатове забарвлення. Найпопулярніші сорти салату Айсберг: Експрешіон , Саула, Даймонд (Enza Zaden); Картагенас, Діамантінас, Асмера, Мерлінас (Rijk Zwaan); Бізнес, Форестер, Руморс (Bejo).
  • Ромен - дуже популярний вид качанового салату. Формує більш витягнуті качани, ніж салат Айсберг, відрізняється дуже щільним і хрустким листям темно-зеленого або бордового забарвлення. Смак трохи терпкий, солодкувато-горіховий, а аромат дуже приємний. Найвідоміші сорти салату Ромен: Максимус , Галатея, Айвон, Квінтус, Октавіус (Rijk Zwaan); Корбана, Овіред, Ксамена, Мунред (Enza Zaden).
  • Масляноголовий (маслянистий) - вид качанового салату, який формує щільний качан з маслянистими листям. Самі листя з дуже ніжною структурою, округлі і трохи стислі, зеленого кольору. Смак трохи прісноватий. Цей салат можна вживати і в сирому, і в тушкованому вигляді. Самі топові сорти салату Маслянистий: Джіска і Аквіно (Rijk Zwaan); Брайтон і Ферли (Enza Zaden); Мона (Hortus).
  • Батавия - вид качанно-листового салату, так як в їжу вживаються і листя, і невеликі качани. Ось тому до одного виду його віднести неможливо. Листя кучеряве, товсте, велике, зеленого або червоного кольору. Найулюбленіші сорти салату Батавия серед наших клієнтів: Кайпіра (Enza Zaden), Драгон (Hazera), Афіціон (Rijk Zwaan).
  • Дуболистовий - формує велику розетку, листя червоно-зеленого кольори нагадують листя дуба (ось чому йому дали таку назву). Смак насичений з ніжним горіховим відтінком. Недолік цього салату в дуже малому терміні зберігання. Найвідоміші сорти салату дуболистового: Кірібаті, Сатурдай і Руксай (Rijk Zwaan).
  • Лолло - вид листового салату, який формує більшу розетку кучерявого м'якого листя різних відтінків зеленого або червоного кольору. Смак горіховий, в деяких сортах гіркуватий. Найулюбленіші сорти салату Лолло (Лолло Росса і Лолло Біонда) серед наших клієнтів: Кріспінет, Ілем, Лея (Enza Zaden), Лозано, Лугано і Вілбур (Rijk Zwaan), Бахус (Hazera).
  • Корн - вид листового салату, що формує маленькі, ніжні, темно-зелені листя. Смак солодкувато-горіховий. Найпопулярніші сорти салату Корн: Діона і Сирила (Rijk Zwaan), Акцент (Enza Zaden).
  • Міцуно - вид листового салату. Листя довгі, з гострими і хаотично порізаними краями, зеленого або червоного забарвлення. Смак м'який перцевий. Популярною за відгуками є Мізунь зелена і червона від компанії Hortus.
  • Фрізе - трохи нагадує качанний салат, листя кучеряві, довгі і тонкі, але соковиті, а смак трохи гіркуватий. Серединка цього салату світла, зовнішні листя темніші. Популярним за відгуками є салат Фрізе під назвою Валоні від компанії Hortus.
  • Саланова - вид листового салату, в якому дуже компактно і красиво укладені однакові за розміром листочки. Листя червоні або зелені, м'ясисті і дуже смачні. Яскраві представники цього типу салату: Клі і Ксандра ((Rijk Zwaan).
Часті питання про насіння салату

⚡ Какие насіння салату выбрать?

Лучший сорт салата для себя нужно выбирать исходя из типа салата, который Вам нравится по вкусу, по виду и способу приготовления, цели выращивания, срока созревания. В интернет-магазине семян Агрикс в наличии сорта салата на любой вкус и любого типа. Менеджеры-консультанты семенного магазина Агрикс обязательно помогут Вам подобрать самый хороший сорт салата исходя из Ваших запросов.

⚡ Сколько стоят насіння салату?

⚡ Какие лучшие сорта салата?

⚡ Как купить семена салата в интернет магазине Agriks.com.ua с доставкой по всей Украине?

Акція
1 253  грн 1 128  грн
Тип салатуАйсберг Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаПроф упаковка 5 000 шт драже
Акція
92  грн 83  грн
Тип салатуМіцуна ВиробникКоуел ФасовкаПроф упаковка 50 г
Акція
600  грн 540  грн
Тип салатуБатавія Країна виробникГолландія ВиробникHazera ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт драже
23  грн
Тип салатуЛолло Біонда Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаМіні упаковка 15 шт
Акція
680  грн 612  грн
Тип салатуАйсберг Країна виробникГолландія ВиробникHazera ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт драже
Акція
776  грн 706  грн
Тип салатуЛолло Біонда Країна виробникГолландія ВиробникEnza Zaden ФасовкаПроф упаковка 5 г
Акція
922  грн 830  грн
Тип салатуЛолло Росса Країна виробникГолландія ВиробникRijk Zwaan ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт драже
Акція
740  грн 666  грн
Тип салатуАйсберг Країна виробникГолландія ВиробникHazera ФасовкаПроф упаковка 5 г
Акція
540  грн 486  грн
Тип салатуМіцуна Країна виробникІталія ВиробникКоуел ФасовкаПроф упаковка 500 г
Акція
625  грн 562  грн
Тип салатуЛолло Біонда Країна виробникГолландія ВиробникHazera ФасовкаПроф упаковка 5 г
492  грн
Тип салатуБатавія Країна виробникТуреччина ВиробникYuksel Tohum ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт
Акція
4 064  грн 3 658  грн
Тип салатуСаланова Країна виробникГолландія ВиробникNunhems ФасовкаПроф упаковка 5 000 шт драже
Акція
70  грн 63  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникNasko ФасовкаПроф упаковка 10 г
Акція
70  грн 63  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникNasko ФасовкаПроф упаковка 10 г
Акція
1 253  грн 1 128  грн
Тип салатуАйсберг Країна виробникГолландія ВиробникSyngenta ФасовкаПроф упаковка 5 000 шт драже
Показати ще 15 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук