Насіння незабудки

Купити насіння незабудки - це стандартне рішення безлічі українських садівників. Популярність миловидної квітки, яка часто прикрашає наші двори і клумби, незаперечна. Не дарма ж його називають "травневою королевою". Саме тоді ми милуємося рясним цвітінням незабудки.

Є близько 60 різновидів садових сортів, які відрізняються за кольором і іншими характеристикам. Бувають однорічні та багаторічні незабудки. Ця рослина належить до сімейства бурачникових. Пелюстки невеликого квітки найчастіше ніжно-блакитного кольору. Вони оточують жовту серцевину. Стебло у рослини невисоке, але розгалужене. Суцвіття гроновидні, листя овальні.

Цвітіння починається в кінці травня і триває ще пару місяців.

Свою красу і чарівність багаторічні види зберігають протягом перших 2 років. Потім привабливість втрачається, і рослинність на ділянці потрібно оновлювати.

Насіння незабудки в магазині Агрікс

У нашому інтернет-магазині насіння ви можете вибрати насіння незабудки одного з провідних світових виробників - німецької компанії Benary. Тут представлений сорт Сільва, який добре підходить для створення квіткових килимів і квітників. Рослина утворює компактний кулястий кущ до 15-20 см. заввишки. Відрізняється морозостійким характером. Насіння реалізуються в проф упаковці по 100 штук.

Як вирощувати незабудки

Коштують насіння незабудки недорого, вирощувати їх не складно. Кращий спосіб - у відкритому грунті. Перед посадкою потрібно занурити насіння в ємність з холодною водою і відібрати потонули. Ті, які залишилися плавати на поверхні, відбраковують.

Насіння просто розкидають по ділянці, покривають тонким шаром легкого грунту. Паростки пробиваються через 5 днів. Після формування перших справжніх листків сіянці пересаджують в горщики.

Вони повинні зимувати в приміщенні з прохолодною температурою, а в березні її трохи підвищують. Уже в травні можна очікувати цвітіння.

При висаджуванні у відкритий грунт уникайте занадто близького сусідства - це може привести до надмірної вологості грунту. З іншого боку, рідко посаджені незабудки починають розростатися, що теж шкодить декоративного виду. Дотримуйтесь дистанцію приблизно 5 см.

Якщо багаторічна незабудка залишається на зимівлю на вулиці, її потрібно вкрити ялиновими лапами і листям.

Купити насіння незабудки

Ми пропонуємо якісний товар провідних світових виробників. У нас ви також можете купити насіння барвінку, люпину, маргаритки, левізія, маку, лобелії і інших декоративних культур. Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення 200 грн.

При замовленні в Києві можливий самовивіз. По Україні розсилаємо товари Новою поштою і Укрпоштою. Звертайтеся до нас!

250  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт
250  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт
250  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт
250  грн
Країна виробникНімеччина ФасовкаПроф упаковка 1 000 шт
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук