Агроволокно

При використанні агроволокна немає необхідності споруджувати будь-якої каркас, цей матеріал розстилають безпосередньо на грунті, в яку висіяні насіння або висаджена розсада. Щоб агроволокно не здував вітер, край кожного полотнища присипають невеликим шаром грунту. Грунт, накритий нетканим матеріалом, швидше прогрівається, і це створює кращі умови для проростання насіння. У процесі росту рослини піднімають агроволокно і виходить своєрідний "дах над головою".

Використання агроволокна дозволяє: оптимізувати умови росту і розвитку рослин - в нічні години агроволокно краще, ніж плівка, утримує тепло, закумульоване протягом світлого часу діб. Днем під цим матеріалом повітря нагрівається повільніше, що дозволяє уникнути перегріву рослин і ґрунту; зменшити кількість поливів, внаслідок того, що агроволокно пропускає атмосферні опади, а також сприяє економному споживанню рослинами накопиченої в грунті вологи; уникнути небезпечного для рослин конденсату, що утворюється при зниженні температури повітря; захистити овочеві рослини від заморозків (до -3 ...- 4 ° С); спростити технологію вирощування ранніх овочів, знизити витрати матеріалів і часу; отримати високоякісну товарну продукцію (непошкоджених градом, шкідниками, не засміченим грунтом і т. д.) на 6-12 днів раніше, ніж під плівкою, підвищити врожайність рослин на 20-30%.

Завдяки тому, що агроволокно пропускає сонячне світло, повітря і вологу, можна відмовитися від такої трудомісткої роботи, як розкриття (провітрювання) укриттів в сонячні дні. І це вигідно відрізняє агроволокно від звичайних плівкових укриттів, повітря в яких перегрівається вище допустимих меж і розкриття їх у денний час стає неминучим.

Промисловість виробляє агроволокно різної щільності (15-120 г /м2). Для отримання ранньої овочевої продукції використовують матеріал щільністю 15-25 г /м2. Його застосовують при вирощуванні томатів, огірків, кабачків, перцю, баклажанів, усіх видів капусти, щавлю, салату, шпинату, редиски та інших овочів.

Більш щільне агроволокно (40-60 г /м2) використовують для захисту багаторічних і зимуючих у відкритому грунті рослин від морозу і вітру, особливо в безсніжні зими. У зимових теплицях щільне агроволокно застосовують в якості внутрішнього шару (при двошаровому покритті). Це дозволяє знизити витрати тепла на обігрів і уникнути утворення шкідливого конденсату. У весняних теплицях цим матеріалом обтягують бічні сторони. Щільне агроволокно (50-60 г /м2) чорного кольору використовують для мульчування грунту під багаторічними овочевими та ягідними культурами. При цьому воно захищає ґрунт від надмірного випаровування вологи, прискорює її прогрівання навесні, виключає ріст бур'янів.

Термін експлуатації агроволокна при дбайливому використанні - два, три сезони. Знятий з рослин нетканий матеріал просушують, очищають від сміття, акуратно згортають і зберігають до наступного сезону в сухому, темному, захищеному від гризунів місці.

551  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,6 м Довжина100 м
401  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,6 м Довжина100 м
662  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,07 Довжина100 м
837  грн
Країна виробникУкраїна ВиробникОдетекс Ширина1,07 Довжина100 м
Показати ще 8 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук